Populiariausios prekės

Rasta 10 prekės(-ių).

Rodoma 1-10 iš 88 prekės(-ių)
 • CIGAR 100ML

  Kaina 15,94 €

   Cigar perfume from the house of Rmy Latour (launched in 1996) is an intense, powerful and fresh fragrance that begins with notes of bergamot, lemon, pears, prunes and pineapple. The composition is heated by the aromatic notes of flowers such as marigold, geranium, jasmine and bay leaves. Lower notes will afford you the luxury of cedar, patchouli and sandalwood, blended with tobacco and musk.

 • EMOTION 50ML

  Kaina 11,85 €

   Kvepalai atsidaro su putojančiu ir džiaugsmingu deriniu su citrusiniais vaisiais. Apelsinų, mandarinų ir saldaus geltono ananaso natos suteikia ypatingą efektą. Kvapo širdis - egzotiška gėlių aistra ir canangos gėlė apgaubia  atogrąžų šiluma. Viršutinės natos spinduliuoja  baltojo  Teksaso kedro, vanilės ankšties, gintaro ir muskuso aromatais.

 • CHASTITY 100ML

  Kaina 13,65 €

  Kvepalai, įkūnijantys  ryškų, naują, šviežią  jaunos moters įvaizdį. Švarus ir skaidrus aromatas,  suteikiantis šviežumo, kurį pagyvina  žalių vaisių viršutinės natos. 

 • CHASTITY men 100ML

  Kaina 16,83 €

  Žmogaus išvaizdą  apibrėžta jo drabužiai. Nepriekaištinga apranga, formali ar atsitiktinė, tai raktas į nenugalimumą. Tegul jūsų spalvų ir audiniųpasirinkimas kalba už jus. Tegul  priedai papildo jūsų stilių. Laikykis kasdienės mados, bet nebijok  rizikuoti ir nustatyti naujas tendencijas kitiems. Žinok, šie kvepalai tai fiziniologinio potraukio pagrindas, kuris  niekada neišnyks

 • LOMANI WHITE GOLD100ML

  Kaina 11,80 €

  White Gold by Lomani is a Citrus Aromatic fragrance for men. Top notes are lemon, bergamot, orange and cardamom; middle notes are herbal notes, ylang-ylang and atlas cedar; base notes are vetiver, white musk and woody notes

 • BLUE LADY 40ML+DEO50ML

  Kaina 9,56 €

  Labai šviežių  gėlių puokštė su citrusinėmis natomis ir švelniu vaisių prisilietimu. Žaliosios natos suteikia daugiau šviežumo. Finalinis akordas dvelkia puraus muskuso ir ilgai išliekančiu medžio efektu.

 • CATHERINE 75ML

  Kaina 12,31 €

  Šiltas, turtingas ir jausmingas aromatas, reaguojantis į įvairias moters emocijas. Tai labai turtinga gėlių puokštė, kurioje įvairių gėlių maišymas suteikia labai harmoningą ir jausminą aromatą.